Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Gdzie kupić bandownicę elektruczną.

Nikodem Kalinowski 2019-02-17 0 komentarzy
Wpis

Na rynku jest obecnie spora ilość urządzeń do taśmowania i zabezpieczania pakowanego w kartony towaru. Są to zazwyczaj urządzenia automatyczne lub półautomatyczne. Jednym z takich urządzeń przydatnych w magazynach i różnego typu punktach do pakowania i sortowania towaru, jest bandownica elektryczna, ale gdzie kupić taką bandownicę i ile ona kosztuje? Tego wszystkiego możesz się dowiedzieć na tm24.pl. Jest to strona dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego, który poleca różnego typu produkty z dziedziny transportu i magazynowania, a także wszystko, co jest związana z bezpieczeństwem i higieną pracy.

W ofercie sklepu znajdziesz, m.in. wysokiej jakości bandownicę akumulatorową STB 71, to najnowszej generacji urządzenie ręczne do pakowania i spinania towarów o zróżnicowanych kształtach i lekkich zastosowań. Bandownica jest zasilana akumulatorami marki Bosch, które są pojemne i wystarczają na bardzo długi okres użytkowania, a czas ładowania baterii to niecałe pół godziny. Jest to urządzenie stosunkowo proste w obsłudze i za jednym przyciskiem naciąga, zgrzewa i odcina potrzebną ilość taśmy. Urządzenie jest lekkie, ale stabilne, waży trochę ponad 3 i pół kilograma, i co ważne, akumulator oraz ładowarka są w komplecie z bandownicą. Urządzenie to świetnie sprawdza się w miejscach, gdzie nie ma dostępu prądu.

Koszt zakupu takiego urządzenia to ok. 9 tysięcy złotych, poza szczegółowym opisem tego modelu na stronie możesz przejrzeć też inne propozycje podobnego sprzętu w zróżnicowanych cenach. Przy zakupie bandownicy może Ci się przydać także:

  • osłona panelu dotykowego do bandownic akumulatorowych
  • stalowa płytka ochronna podstawy
  • taśma polipropylenowa.

Skomentuj wpis