Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Gdzie naprawić maglownicę we Wrocławiu?

Jagoda Czerwińska 2019-02-24 0 komentarzy
Wpis

Jeżeli zastanawiają się Państwo, gdzie dokonać naprawy maglownicy we Wrocławiu, wybór wbrew pozorom nie jest trudny - Auto-Mark Marek Kraus to firma, z której usługami trudno konkurować. Wieloletnie doświadczenie, tysiące dokonanych napraw i regeneracji fachowa wiedza, wykwalifikowana kadra i najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne, to fundamenty, na których zakład od lat buduje swoją renomę.

Podczas 15 lat na rynku firma zajmowała się już tysiącami usterek i poważniejszych napraw, co zaowocowało unikalnym know-how i wiedzą, która pozwala nie tylko na szybkie oszacowanie strat spowodowanych awarią, lecz również wybór najlepszych metod, a w najgorszym wypadku najlepszych części zamiennych dopasowywanych przy uwzględnieniu współczynnika cena/jakość i budżetu ustalonego przez klienta.

Podstawą działalności przedsiębiorstwa jest regeneracja i naprawa przekładni kierowniczych popularnie nazywanych maglownicami. Stosowana procedura zaczyna się od fachowej diagnostyki, obejmując przy tym demontaż, regenerację, lub wymianę na nowy mechanizm, który następnie jest drobiazgowo testowany przy użyciu specjalistycznego stołu testowego w znakomitym stopniu symulującego obciążenia, na jakie narażony jest ten element podczas jazdy. Dzięki temu klient może mieć pewność, że odbiera pojazd w stu procentach sprawny bezpieczny i umożliwiający bezpieczną podróż.

Oprócz usług związanych z maglownicami firma oferuje inne usługi mechaniczne oraz związane z diagnostyką, naprawami układów silnikowych i zawieszenia oraz wymianami wyeksploatowanych części i płynów.

Skomentuj wpis