Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Katowice Pyrzowice parking

Marika Witkowska 2019-05-19 0 komentarzy
Katowice Pyrzowice parking

Loty samolotem stały się powszechną praktyką. Są coraz bardziej popularne. Ludzie latają nawet kilkanaście razy w roku. Czasem bywa też tak, iż z powodów służbowych zmuszeni są do przemieszczania się w ten sposób każdego tygodnia. Lotniska zwykle zlokalizowane są na obrzeżach miast bądź terenach mniej dostępnych dla komunikacji. Zazwyczaj możliwe jest dotarcie do nich specjalnymi autobusami lub taksówką. Wiąże się to jednak z ograniczonymi możliwościami czasowymi, a w przypadku taksówki, z niemałymi kosztami. 

Warto zatem poszukać innych, bardziej dogodnych rozwiązań. Najlepszą i najbardziej komfortową opcją wydaje się dojazd własnym samochodem. Można wtedy swobodnie zmieścić wszystkie bagaże i dotrzeć na miejsce o dowolnej porze. Należy jednak pamiętać, iż konieczne będzie pozostawienie auta w bezpiecznym miejscu. 

W okolicach lotnisk dostępne są liczne parkingi, przeznaczone właśnie dla podróżujących. Jednym z nich jest Pyrzowice parking. Na stronie internetowej parkingpyrzowicedarex.pl można znaleźć dokładny opis miejsca, zobaczyć zdjęcia i poznać ceny konkretnych usług. Niewątpliwym atutem parkingu jest jego lokalizacja. Znajduje się on bowiem zaledwie dwieście metrów od samego lotniska, można zatem dotrzeć na miejsce nawet pieszo. Jednakże dla tych osób, które mają duży bagaż lub nie mają czasu bądź ochoty na spacery, właściciele parkingu oferują bezpłatny transfer na samo lotnisko. W grę wchodzi także rezerwacja noclegów w domu, który znajduje się przy parkingu. Można odpocząć tam, oczekując na swój lot.

Skomentuj wpis