Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Plecaki na kółkach dla dzieci

Nikodem Kalinowski 2019-03-06 0 komentarzy
Wpis

Opisane pod adresem internetowym https://tornistry.com.pl/c/173/na-kolkach-plecaki.html nowoczesne plecaki na kółkach dla dzieci to świetny wybór dla tych uczniów, którzy oprócz książek, zeszytów i przyborów szkolnych potrzebują zabrać do szkoły laptop, jednak nie chcą nosić dodatkowej torby. Tornister na kółkach jest dobrym rozwiązaniem tego problemu, gdyż umożliwia łatwe i bezpieczne zapakowanie podręczników, komputera oraz innych potrzebnych przedmiotów, jednocześnie chroniąc ucznia przed nadwyrężeniem pleców.

Wnętrze każdego z takich plecaków zawiera dwie komory, z których główna posiada dodatkową przegrodę na laptopa, a druga, mniejsza - dwie zasuwane na zamek kieszenie z organizerem. Dwukierunkowe suwaki umożliwiają szybki i wygodny dostęp do środka. Ponadto po bokach plecaka znajdują się dwie kieszenie na butelkę wody lub bidon. Oprócz mocnej, wysuwanej rączki tornister posiada wytrzymały uchwyt, a także chowane szelki na swoim tyle, aby można go było swobodnie przenieść wówczas, gdy jazda na kółkach jest uniemożliwiona.

Koła każdego plecaka są duże i wytrzymałe. Co ważne, zapewniają cichą pracę podczas prowadzenia po podłożu. Szeroki rozstaw kół oraz duże nóżki z przodu gwarantują natomiast dużą stabilność.

W funkcjonującym online sklepie Tornistry.com.pl można znaleźć różnego rodzaju markowe plecaki na kółkach dla chłopców i dziewczynek. Poszczególne modele różnią się od siebie wzorami, kolorami, rozmiarami oraz kształtem. Każdy z nich cechuje się świetną pojemnością, trwałością, starannym wykonaniem oraz korzystną ceną.

Skomentuj wpis