Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Druk etykiet samoprzylepnych - u kogo zamówić?

Marika Witkowska 2023-09-05 0 komentarzy
Druk etykiet samoprzylepnych - u kogo zamówić?

Pomoc w drukowaniu dostarczonych przez kontrahenta wzorów etykiet oferuje firma z Krakowa, mająca swoją siedzibę przy ul. ul. Płk. Dąbka 15. Domeną kadry jest realizacja zamówień na różne rodzaje naklejek oraz dbanie, by spełniały swoje funkcje zarówno w sferze informacyjnej, jak i reklamowej.

Pracownicy podchodzą do każdego zlecenia w indywidualny sposób. Proponują pomoc doradczą (w niezbędnym zakresie), dokładając wszelkich starań, by wybrany przez klienta druk etykiet samoprzylepnych lub folii okazał się być zgodny z oczekiwaniami. Podstawą w trakcie pierwszego kontaktu z zamawiającym jest przede wszystkim ustalenie jego potrzeb. Kadra podejmuje się przygotowania dla zlecającego prototypu naklejki zgodnie z przedstawionymi przez niego informacjami i wskazówkami. Opracowany egzemplarz jest następnie przesyłany do zatwierdzenia. Realizator podkreśla, że na tym etapie można wzór edytować, dlatego chętnie wprowadza do swojej wizji wskazane przez klienta poprawki. Gotowy i zaakceptowany projekt trafia do druku. Realizacja tej części procesu przebiega szybko i sprawnie, gdyż firma dysponuje rozbudowanym, nowoczesnym zapleczem technicznym i technologicznym, które jest w pełni zautomatyzowane, co pozwala na monitoring i kontrolę jakości gotowych etykiet oraz uzyskanie idealnego odwzorowania z prototypem bez względu na liczbę zamówionych sztuk.

Z oferty mogą skorzystać polscy i zagraniczni przedstawiciele branżowi reprezentujący rozmaite sektory, w tym przedsiębiorstwa logistyczne, wytwórnie chemiczne, a nawet producenci napojów alkoholowych (domeną realizatora są m. in. etykiety na butelki). Zamówienie można złożyć online, poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie flexpress.pl. 

Skomentuj wpis