Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Jak działa psie przedszkole?

Tola Woźniak 2019-05-25 0 komentarzy
Jak działa psie przedszkole?

Od pewnego czasu w społeczeństwie rośnie świadomość dotycząca opieki nad psami. Wielu właścicieli psów próbuje poszerzyć swoją wiedzę i dowiedzieć się więcej na temat wychowania i opieki nad czworonogami.

Posiadacze psów zdają sobie sprawę, że zwierzęta mają różny charakter i osobowość, co wymaga odmiennego podejścia do każdego psa. Z tego względu rosnącą popularnością cieszą się wszelkiego typu kursy dla psów czy konsultacje z behawiorystą. Jednym z ciekawych szkoleń, na które warto zwrócić uwagę, jest tzw. psie przedszkole.

Psie przedszkole skierowane jest do właścicieli szczeniaków, którzy chcą od samego początku odpowiedzialnie wychowywać swojego pupila. Zadaniem kursu jest pomoc w nauce podstawowych komend oraz socjalizacja małego psa. Osoby zainteresowane psim przedszkolem we Wrocławiu mogą zapoznać się z ofertą Positive Dog.

Szkolenie obejmuje sześć treningów trwających 45 minut. Treningi odbywają się w niewielkich grupach, co gwarantuje indywidualne podejście trenera do każdego psa. Po zakończeniu kursu odbywa się sprawdzian oraz wręczenie certyfikatów.

Szkolenie obejmuje:

  • naukę podstawowych komend takich jak „siad”, „waruj”, które przygotują psa do późniejszej nauki bardziej wymagających poleceń,

  • naukę chodzenia na smyczy,

  • naukę z wykorzystaniem klikiera,

  • naukę skupienia i samokontroli, powstrzymywanie nadmiernej ekscytacji psa,

  • zabawy pogłębiające więź z właścicielem,

  • ćwiczenia węchowe.

Korzystanie z profesjonalnych szkoleń i porad specjalistów niesie ze sobą wiele pozytywnych efektów, które sprawią, że wychowanie psa stanie się łatwiejsze.

Skomentuj wpis