Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Jak wykonać cyklinowanie podług

Marika Witkowska 2019-01-17 0 komentarzy
Jak wykonać cyklinowanie podług

MASTER Parkiet to specjaliści od drewniany podłóg parkietowych oraz wykonanych z paneli. Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dystrybucji materiałów, usług parkieciarskich, pielęgnacji podłóg i cyklinowania.

Oferowane cyklinowanie podłóg cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Dzięki dużemu doświadczeniu i sprawdzonym metodom oferta dostępna na masterparkiet.pl to gwarancja satysfakcji.

Mimo że poprawnie wykonany parkiet podłogowy to odporne i solidne rozwiązanie, które służy przez lata nawet w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach, to po paru latach od jego ułożenia mogą pojawić się mniejsze i większe zarysowania, a także zmatowiałe obszary, które sprawią, że pierwotne atrakcyjne wrażenie wizualne zostanie utracone. Jednak przewagą parkietu nad panelami laminowanymi jest możliwość renowacji, która nada mu drugie życie.

Renowacja opiera się na cyklinowaniu, a więc zdarciu wierzchniej warstwy zniszczonego drewna. Oczywiście, musi oni posiadać odpowiednią grubość (która umożliwia nawet kilkukrotne przeprowadzenie całego procesu).

Szlifowanie może zostać przeprowadzone własnoręcznie, przy użyciu papieru ściernego, jednak jest to zadanie, które, szczególnie przy większych powierzchnia, wymaga dużej ilości wolnego czasu, poza tym nie gwarantuje równego szlifu na całej podłodze. Profesjonaliści firmy wyposażeni są w specjalistyczne cykliniarki, z którymi praca przebiega sprawnie i precyzyjnie.

Na koniec zostaje zastosować odpowiednie impregnaty i środki do pielęgnacji, które pozwolą cieszyć się efektem przez wiele lat.

Skomentuj wpis