Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Jaki autoryzowany serwis Smarta wybrać?

Maksymilian Nowicki 2018-12-28 0 komentarzy
Jaki autoryzowany serwis Smarta wybrać?

W opinii wielu znawców smart to prawdziwe dzieło sztuki motoryzacyjnej. Niewielkie gabaryty, które pozwalają zaparkować praktycznie wszędzie, mieszczą w sobie podzespoły gwarantujące dynamiczną jazdę pełną emocji przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa, dzięki czemu samochód ten jest idealnym pojazdem do poruszania się po mieście.

Od 1998 roku, kiedy smart zadebiutował, z miejsca wywołując sensację, minęły dwie dekady, podczas których auto znalazło pół miliona nabywców. Nie powinno to dziwić, wszak za stronę techniczną odpowiada koncern Mercedes, natomiast design to wynik połączonych sił projektantów niemieckiej marki i szwajcarskiego producenta zegarków Swatch.

Od strony konstrukcyjnej, smart stanowił niewątpliwe inżynieryjne wyzwanie. Innowacyjne rozwiązania projektowe i zaawansowane mechanizmy pozwoliły zrealizować ambitne plany koncepcyjne. Dla nabywców oznacza to, że najlepszym sposobem na serwisowanie jest skorzystać z usług ASO.

Duda-Cars jest autoryzowanym dealerem Mercedes-Benz, który działa na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska. Oferta firmy obejmuje, między innymi smarty. Co za tym idzie, każdy posiadacz smarta z Poznania, Wrocławia i Leszna mogą skorzystać z profesjonalnych usług świadczonych przez autoryzowany serwis.

W skrócie oznacza to obsługę wykwalifikowanych serwisantów, którzy dysponują fachową wiedzą i dokumentacją, a obiekty serwisowe wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczno-naprawczy. Dzięki temu macie Państwo gwarancję najwyższej klasy usług serwisowych w waszym mieście!

Skomentuj wpis