Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Jakiej firmy styropian fundamentowy zabezpieczy budynek przed podciąganiem wody z gruntu?

Nikodem Kalinowski 2023-08-03 0 komentarzy
Jakiej firmy styropian fundamentowy zabezpieczy budynek przed podciąganiem wody z gruntu?

Rozpoczynając budowę domu, należy dopilnować, aby wykonawca robót zadbał o jak najlepszą hydroizolację fundamentów. Dzięki temu uda się w przyszłości zapobiec poważnym problemom, takim na przykład jak straty ciepła, czy zawilgocenie i uszkodzenia konstrukcji spowodowanych przenikaniem wody. Konsekwencjami niewłaściwego wykonania ochrony przed wodą może być np. grzyb, który jest niebezpieczny nie tylko dla ścian i fundamentów, ale też dla mieszkańców.

Inwestorzy poszukujący dobrej jakości materiałów izolacyjnych znajdą bogaty asortyment całych systemów dociepleń na stronie izolacjegt.pl. Należy ona do przedsiębiorstwa, które sprzedaje artykuły polskich i zagranicznych producentów. Firma ta zatrudnia doświadczony personel, który chętnie służy radą i pomocą w wyborze produktów odpowiadających potrzebom nabywców. Są to fachowcy podchodzący indywidualnie do każdego zamówienia, dobierający materiał do oczekiwań pod względem jakości, właściwości oraz ceny.

Chcąc kupić dobry jakościowo styropian fundamentowy, warto zdecydować się na produkty marki Swisspor. Jest to produkt całkowicie wodoodporny o współczynniku lambda 031 - 038 uzależnionego od grubości płyt. Odpowiednia do takiego zastosowania będzie wersja Hydro Plus EPS 100. Można go kupić w grubościach od 5 do 20 cm. Do najważniejszych cech tego produktu należy zaliczyć:

  • wytrzymałość na zginanie,
  • odporność na działanie różnych czynników, w tym na ogień,
  • stabilność wymiarową,
  • frezowanie krawędzi.

Chociaż jest to artykuł odpowiedni do zabezpieczenia fundamentów nawet na głębokości 3,5 m, nic nie stoi na przeszkodzie, aby go użyć do izolacji ścian, stropów, podłóg na gruncie czy dachów płaskich. Poza wysoką jakością sprzedający go sklep internetowy gwarantuje też jego atrakcyjną cenę.

Skomentuj wpis