Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Nowoczesne meble kuchenne - kto w Warszawie robi najlepiej?

Marika Witkowska 2019-01-18 0 komentarzy
Nowoczesne meble kuchenne - kto w Warszawie robi najlepiej?

Jeżeli idzie o najlepsze, nowoczesne kuchnie w Warszawie, wybór musi być jeden - ŻAR-KAR. Kompleksowa obsługa na każdym etapie – od projektu, poprzez wykonanie aż po montaż oraz bardzo szeroki katalog dostępnych materiałów i wykończeń, dają w sumie mnogość rozwiązań aranżacyjnych, zarówno dla nowocześnie, jak i klasycznie urządzonych wnętrz.

Firma jest obecna na rynku od 1994 roku i niezmiennie odznacza się indywidualnym podejściem do klienta oraz najwyższą jakością proponowanych wyrobów. Bogactwo dostępnych materiałów i duża dowolność wymiarowa umożliwiają realizację nawet najbardziej wyszukanych projektów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i opartej na nim technologii, proponowane meble spełniają najwyższe standardy, opierając się na innowacyjnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Nowoczesny design i bogata paleta barw idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy w branży.

Całość oferty prezentuje ponadto optymalny stosunek ceny do jakości, a wycena każdego zamówienia opiera się na konkretnych wytycznych klientów, którzy każdorazowo otrzymują produkt tylko z górnej półki. Meble objęte są dwuletnią gwarancją i serwisem pogwarancyjnym.

Klienci wybierający ofertę firmy mogą się spodziewać umeblowania o doskonałej estetyce i funkcjonalności, które gwarantuje w kuchni odpowiednią ergonomię. Wszystko to wraz z bezpłatnym projektem i opieką projektanta, nadzorem, montażem i w cenie, która jest więcej niż adekwatna w stosunku do zastosowanych materiałów i rozwiązań technologicznych, a przy tym podlega negocjacji.

Skomentuj wpis