Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Rechtsschutzversicherung - co to jest i jakie są jego zalety?

Pola Duda 2022-02-22 0 komentarzy
Rechtsschutzversicherung  - co to jest	i jakie są jego zalety?

Każdy wyjazd poza granicę kraju wymaga uprzedniego przygotowania się. Z tego powodu część osób zastanawia się, co to jest Rechtsschutzversicherung. To nic innego jak ubezpieczenie odpowiedzialności prawnej obowiązujące na terenie Szwajcarii. Można je wykupić na stronie szwajcariazdrowie.ch należącej do biura o licznych rekomendacjach. Założycielka firmy oferuje atrakcyjne cenowo pakiety zarówno do osób planujących przeprowadzkę do tego państwa, jak i odwiedzenie go w ramach urlopu. Rechtsschutzversicherung chroni przed konsekwencjami sporów prawnych, których koszty bywają wysokie. Oznacza to, że klienci objęci taką ochroną mogą liczyć na fachowe doradztwo w razie nieprzewidzianych zdarzeń oraz skorzystanie ze wsparcia specjalistów, a wszystko to bez dodatkowych opłat.

Prywatne ubezpieczenie chroni przed niespodziewanymi wydatkami. Doceniają je między innymi osoby mające problemy z prawem własności gruntowej i mieszkaniowej czy z wynajmem lokalu. To dobre rozwiązanie również dla Polaków szukających zatrudnienia w Szwajcarii. Przydaje się ono szczególnie w przypadku podjęcia współpracy z nieuczciwymi przedsiębiorcami. Najczęściej polisa pokrywa koszty wynajęcia prawnika oraz dojazdu świadków na rozprawy. Osoby, które zdecydowały się na takie rozwiązanie, nie opłacają także rzeczoznawców i nie muszą wpłacać kaucji, jeśli zostali aresztowani.

Ubezpieczenia dostępne w tym biurze dotyczą prawa cywilnego, sporów pojawiających się między uczestnikami ruchu drogowego, konfliktów między pracodawcami a podwładnymi oraz obcokrajowców wynajmujących mieszkania i domy w Szwajcarii. Polisy koncentrują się też na życiu prywatnym i przydają się w sytuacjach, w których sprzedawca z różnych przyczyn nie chce uznać gwarancji.

Skomentuj wpis