Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Tanie szafy Poznań

Marianna Dudek 2020-02-04 0 komentarzy
Tanie szafy Poznań

Aranżacja wnętrz to prawdziwa sztuka. Wymaga połączenia funkcjonalności z estetyką. Porządek, ład optyczny, posegregowane ubrania – nie można uzyskać takiego efektu bez pojemnej szafy z dobrze przemyślanym system półek, szuflad i drążków. Taki mebel pomieści odzież, obuwie oraz wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Dzięki szerokiej palecie oklein i rozwiązań konstrukcyjnych stanowi nieodzowny element umeblowania korytarza, sypialni, gabinetu, garderoby, pokoju dziecięcego, a także salonu oraz pomieszczenia gospodarczego.

Projektanci starają się obecnie odpowiedzieć na bardzo zróżnicowane gusty. Modne są zarówno modele utrzymane w konwencji nowoczesnej, jak i  klasycznej, z frontami prostymi lub frezowanymi, z materiałów naturalnych lub lakierowanych na wysoki połysk płyt MDF oraz z powierzchniami pokrytymi lustrem. Wykorzystywane są również grafiki i zdjęcia - kolorowe i czarno białe, a także okleiny przypominające półszlachetne kamienie. Dostępne są opcje:

  •  otwarte,
  •  zabudowane,
  •  wolnostojące,
  • z drzwiami przesuwnymi lub uchylnym, o zróżnicowanej wielkości.

Rozpiętość wersji pozwala na elastyczne dopasowanie mebla do układu i metrażu pomieszczenia. Bardzo dobrze wykonane, tanie szafy w Poznaniu można zamówić w firmie Artszafy.  Wszystkie mają solidną konstrukcję, wykonane są ze sprawdzonych materiałów o dobrych parametrach wizualnych i jakościowych. W opcjach przesuwnych i otwieranych zastosowano niezawodny, wygodny w użytkowaniu system Komandor. Firma ma renomę profesjonalnej, rzetelnej, terminowej i biorącej odpowiedzialność za jakość realizacyjną. 

Skomentuj wpis