Branżowe artykuły reklamowe - edukacja i marketing

Wykładziny dywanowe - dobry patent do biura?

Ewa Górska 2022-08-03 0 komentarzy
Wykładziny dywanowe - dobry patent do biura?

Choć wiele osób nie uznaje wykładziny do biura jako dobry pomysł (duża liczba korzystających z pomieszczeń powoduje szybkie zniszczenie materiału, który dodatkowo gromadzi brud i jest trudny w utrzymaniu czystości), to warto zrewidować ten pogląd. Obecnie na rynku dostępne są specjalne modele, które świetnie sprawdzą się w sekretariatach, salach konferencyjnych czy nawet na często uczęszczanych korytarzach. Szeroki wybór wykładzin można znaleźć w ofercie firmy Roteco Wykładziny Obiektowe. 

Kadra dostawcy, działając od lat na polskim rynku i dostrzegając potrzeby jego użytkowników, zwłaszcza przedstawicieli sektora biznesowego, stara się dostarczać rozwiązania spełniające oczekiwania pod kątem estetyki, wytrzymałości oraz dostępne w niewygórowanych cenach. Efektem takiej polityki są specjalne wykładziny dywanowe, których właściwości pozwalają na bezproblemowe użytkowanie przez długi czas, bez konieczności ponoszenia kosztów renowacji lub wymiany.

Dostawca poleca też wykładziny na korytarze. Korzystając z oferty, klient może szybko i łatwo zagospodarować dowolną przestrzeń holu, klatki schodowej czy innego rodzaju pomieszczeń znajdujących się tuż przy wejściu do przedsiębiorstwa. W sprzedaży dostępne są także nawierzchnie przeznaczone do stref przemysłowych. Sprawdzą się na halach produkcyjnych, w magazynach, a nawet w chłodniach czy laboratoriach. Są wystarczająco wytrzymałe, aby móc poruszać się po nich pojazdami o znacznej masie. Jednocześnie ich antypoślizgowa powłoka zapobiega różnego rodzaju wypadkom, nawet w sytuacji, gdy wykładzina jest mokra. Cennik za poszczególne rodzaje nawierzchni jest ustalany indywidualnie, w zależności od tego, jaki jest metraż strefy do pokrycia.

Skomentuj wpis